Meatvill – м'ясні делікатеси від виробника
(096)340-36-35
Пн-пт з 9:00 до 18:00

Набори


У пошуку ідеального подарунка, який збагатить святкові моменти, набори снеків та джерки у картонних коробках з різними м'ясними смаками – це справжнє відкриття. Поєднуючи в собі вишукані смаки свинини, курки, індички та яловичини, ці набори стають не лише смачним частуванням, а й унікальним подарунком для рідних та друзів.

Різноманітність смаків

Набори включають снеки та джерки зі свинини, курки, індички та яловичини, надаючи унікальний смак для кожного любителя м'ясних частування. Від ніжних і ароматних варіантів до пікантніших і гостріших, кожен смак цього подарунка дбайливо відібраний, щоб відповідати широкому колу смаків.

Упаковка

Кожна коробка оформлена стильно та елегантно, що робить ці набори чудовим подарунком на будь-яке свято. Від дня народження до ювілеїв, від Дня Святого Валентина до Різдва ці набори снеків принесуть радість і захоплення кожному одержувачу.

Подарунок для всіх

Блиск задоволення в очах вашого близького, коли він відкриває цей подарунок, невимовний. Набори м'ясних снеків і джерки підходять для всіх: від цінителів м'яса до тих, хто віддає перевагу більш здоровим перекушуванням. Це чудовий спосіб подарувати радість та задоволення, підкресливши індивідуальні смакові уподобання кожного.


Ці подарункові набори – це не просто частування, це мистецтво насолоди, що залишає довготривале враження. Дайте своїм близьким можливість насолодитися багатством смаків та прикрасити своє свято цим неповторним подарунком.


Ціни на самі поплярні Набори

Назва Вага Ціна
Джерки мiкс 4 в 1 класичнi крафт 400г 400г 456грн.
Джерки мiкс 4 в 1 класичнi вакуум 400г 400г 456грн.
Джерки мiкс 4 в 1 класичнi крафт 200г 400г 238грн.
Курячий бокс снеків класична + ароматна (2 вида по 200г) 400г 400г 400грн.
Дегустаційний бокс снеків (8 видів по 50г) 400г 400г 478грн.
Telegram
Instagram
Viber
Mail